Úvod > Základní škola

Základní škola

Naše škola je otevřena během celého školního roku nejen rodičům, ale i všem zájemcům. Výuku lze zhlédnout kdykoliv po domluvě.

Třídní schůzky se konají 2 krát ročně: na jaře – konec dubna a na podzim - konec listopadu.

Rodiče mohou využívat konzultačních dnů v průběhu celého školního roku po dohodě s vyučujícím.

Rodiče a zákonní zástupci žáka jsou informováni o prospěchu a chování svých dětí prostřednictvím žákovské knížky či písemnou a telefonickou formou.

Organizace školního roku 2019/2020

ŠVP-základní škola

Projekty ZŠ

Projekty roku 2019 - 2020

Exkurze do kompostárny - soubor v pdf - foto v galerii

Klaun a jeho kamarádi - foto v galerii

V pátek 20. září za námi zavítala návštěva – Klaun a jeho kamarádi. V tělocvičně školy jsme mimo jiné viděli klauna Ferdinanda, který žongloval, jezdil na jednokolce a vyváděl skopičiny. Jeho asistentka nám ukázala malá kouzla a naši žáci se aktivně zapojili do vystoupení. Největší úspěch sklidili dva pejsci, kteří jako malí akrobati zvládali různé překážky. Nasmáli jsme se dosyta a s chutí jsme se poté pustili do výuky.

Ptáci, plazi a lidé soubor v pdf - foto v galerii

Toníkův hudební vláček - foto v galerii

V pondělí 14. října mezi nás zavítal pan hudebník Martin Kubát, aby mám představil vzdělávací pořad zaměřený na tvorbu Antonína Dvořáka. Hravou formou jsme se seznámili s životem a zálibami tohoto významného hudebního skladatele. Společně jsme si zazpívali a připojovali vagónky k vláčku. Ocitli jsme se  například v lese u čarodějnice z opery Rusalka nebo jsme pluli lodí do Ameriky. Kamarádi ze školy hráli na hudební nástroje a pan hudebník zpíval árie. Všem přítomným se vzdělávací program líbil. Děkujeme tímto všem, kteří nám pomáhají se sběrem papíru, neboť tato kulturní akce byla uhrazena z této aktivity.

Projekty roku 2018 - 2019

Nadcházející projekty ZŠ