Úvod > Základní škola

Základní škola

Naše škola je otevřena během celého školního roku nejen rodičům, ale i všem zájemcům. Výuku lze zhlédnout kdykoliv po domluvě.

Třídní schůzky se konají 2 krát ročně: na jaře – konec dubna a na podzim - konec listopadu.

Rodiče mohou využívat konzultačních dnů v průběhu celého školního roku po dohodě s vyučujícím.

Rodiče a zákonní zástupci žáka jsou informováni o prospěchu a chování svých dětí prostřednictvím žákovské knížky či písemnou a telefonickou formou.

Organizace školního roku 2018/2019

ŠVP-základní škola

Projekty ZŠ

Vzdělávací exkurze v Horažďovicích

Dne 27. února proběhl na naší škole Projektový den – Jóga a zdravý životní styl.

V tělocvičně školy jsme cvičili jogínská cvičení, seznámili se se zásadami zdravé a nezdravé výživy, sestavovali panáčky z obalů potravin (pracovali jsme ve skupinách) a závěrem si vytvořili zdravou zeleninovou svačinku.

Masopustní veselí

Vítání ptačího zpěvu

V pátek 12. dubna 2019 proběhl na naší škole zápis do 1. ročníku. Zapsáno bylo 10  dětí, 3 děti obdržely odklad, 7 prvňáčků 2. září zasedne do lavic. Kamarádi ze školy společně s vyučujícími přichystali pro své budoucí spolužáky malé dárečky a slavnostně nachystali třídu s 5 stanovišti.

Budoucí prvňáčci poznávali barvy, počítali do 10, přednášeli básničku či zazpívali písničku, sestavovali geometrické tvary, převyprávěli u magnetické tabule pohádku O veliké řepě. A to stále nebylo vše. Paní učitelky se zaměřovaly na jemnou motoriku, pravolevou orientaci či vady výslovnosti. Pro děti i rodiče se jednalo o velice významný den, na který se nezapomíná.

Nadcházející projekty ZŠ

Sběrová soutěž s panem Popelou